| saby511526 a întrebat:

Ce parere aveti despre Black Veil Bides?

As vrea sa stiu parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Eu ascult. oh go on
Dar nu asa des.
Este o trupa rock.
E satanista oh go on

| saby511526 explică (pentru Piiiiiiika):

Eu iubesc mult muzica aceasta.Ma simt bine stiind ca si la altii le place black veil brides

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Porcărie.

| AnonimaOk a răspuns:

Mda este dupa parerea mea una dintre cele mai esuate tipuri de rock si trupa nu e nici ea prea buna... Nu e stilul meu, e mai degraba pentru cei emo dar, ca si acest curent, e doar o moda de moment. Nu cred ca vor avea un succes de lunga durata. In plus melodiile lor nu sunt muzica reala pentru mine, dupa mine muzica rock adevarata sunt Judas Priest, led zepelin, pink floyd, deep purple sau rammstein sau disturbed, megadeth, iron maiden, si cate altele care chiar spun ceva prin muzica lor si iti dau sentimentul de rock adevarat. Iar metalul e o parte super tare a rockului si sunt de acord ca acest screamo strica tot... cred ca e singurul gen de rock care nu imi place laughing Acum fiecare cu gusturile sale, toti avem dreptul la opinie libera si nu imi pasa cat de mult ma vor uri fanii acestei trupe dupa ce am scris aici, parerea mea ramane aceeasi. Multumesc ca ati citit si sper ca mai sunt oameni care gandesc ca mine.

| AnonimaOk a răspuns:

Uitasem sa ii mentionez si pe bullet for my valentine, breaking benjamin, cryptex, evanescence, we are the fallen, skillet, red, metallica desi pentru majoritatea e o trupa moarta din cate vad, slipknot, earlyrise, celldweller, rise against, green day si three days grace sunt si ei cam emo dar tot sunt peste trupa asta din punctul meu de vedere... as mai putea spune multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare o trupa de loc buna, adica ei pretind ca fac metal dar de fapt e screemo ( cel mai prost metal)