| NIRVANA21 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care asculta muzica in continiu de fiecare data cind il vezi asculta rock, are mereu o casca in urechi?

Răspuns Câştigător
| GoldCobra a răspuns:

Decat sa auzi rahaturile altora, mai bine asculti muzica

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și eu am aproape mereu o cască în urechi, care e problema? Am background sonor în jocul HD 2160P care e viața. laughing

| Polaris a răspuns (pentru TeoPT):

De fapt, ochiul ar cam avea rezoluția de 5 milioane - 15 milioane de pixeli, cu mult mai mult de cât ai spus tu acolo.
Moamă, ce tocilar sunt. laughing

| NIRVANA21 explică (pentru TeoPT):

Bine ca eu sunt tipu ala

| NIRVANA21 explică (pentru TeoPT):

Scuze tu trebuia sa fi castigatoru

| TeoPT a răspuns (pentru Polaris):

Egh, detalii. laughing

| AriannaAri a răspuns:

Care este problema daca asculta? Si mie mi se intampla uneori sa ascult muzica pe strada, dar nu mereu.
Oricum de ce i-ai dat ca exemplu pe cei care asculta muzica rock? Sincera sa fiu, ii apreciez mai mult pe astia care asculta rock si derivatele decat pe aia care asculta mataiturile care se aud in ziua de azi.

| NekoMiku a răspuns:

Nirvanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ♥ big grin