| IepurasulBrunet a întrebat:

Ce parere aveti despre M. J?
Si care este melodia voastra preferata cantata de el?
M is for Michael

13 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna.Dumnezeule.cu ce sa incep? Este artistul meu preferat, melodiile lui imi lumineaza fiecare dimineata si fiecare zi posomorata.Ador sa ii urmaresc miscarile si concertele, sau sa citesc diverse carti despre el.(pana acum am citit 6, fara sa pun la socoteala revistele). Pe langa faptul ca va ramane cel mai bun entertainer si regele muzicii pop, era si un om deosebit, foarte sincer si bun.Imi place enorm de mult, nu pot exprima in cuvinte.Si foarte multe generatii de acum incolo il vor asculta.
Melodia mea preferata. nu pot alege.as spune o multime.hai sa zicem "You are not alone" pentru ca o ascultam momentan!:*

| LuS[z] a răspuns:

A fost un mare artistit
cel mai mult imi place melodia smooth criminal

| adyth a răspuns:

Nici dupa atata timp nu l'ati lasat in pace. De ce nu a intrebat nimeni de el in ultimii, sa zicem, 2 ani de viata? De ce?

| Razvy197 a răspuns:

Michael Jackson a fost un om foarte superb. Chiar daca m-am facut fan dupa ce a muritlaughing. Si melodia mea preferata cantata de el este Heal the world love strucklove strucklove struck

| IepurasulBrunet explică:

Da, a fost mediatizat abia dupa ce a murit.Nici eu nu stiam cine este inainte sa moara.De asta intreb acum.

| ellene a răspuns:

Nici o parere. A fost un artist, a murit si asta e. E mult mai mediatizat de cand e mort, asta e sigur.

| franklyn a răspuns:

A fost un homosexual.

| dtte a răspuns:

Michael Jackson a fost si va ramane o legenda, un adevarat superstar insa pacat ca a plecat dintre noi mult prea devreme! Subiectul mortii lui a tinut mult timp primele pagini ale ziarelor iar acum, nimeni nu mai vorbeste de el!(apreciez initiativa celor de la radio care au infiintat un post cu numele si muzica lui). Dintre melodiile lui mi-au placut multe, au avut un impact asupra adolescentei mele insa clar, favorita mea ramane "You are not alone"! Dumnezeu sa aiba grija de el acolo unde este pentru ca printre noi va exista intotdeauna, in inimile noastre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regele pop-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte talentat.
melodia mea preferata a lui este:cheater

| carmen25 a răspuns:

Ca si artist a fost genial. Nu degeaba a primit titlul de ''Regele Pop-ului''. Ghost - melodia preferata

| danzel99 a răspuns:

Eu ascult m. j de la 12 ani acum am 19 ani a fost un mare cantaret
pe care multi il invidiau dar asta e viata nu cred ca o sa mai fie cineva ca m. j king pop...pa