| HereToHelp123 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Bleeding Out-Imagine Dragons? happy

8 răspunsuri:
| Emmmiii a răspuns:

Melodia e bestiala, long live Imagine Dragons.

| Wøodenpints a răspuns:

Habar nu aveam cine-s ăștia, da i-am căutat acum pe youtube. Că de aia am youtube, să caut chestii noi pe el.
Am înțeles că ar cânta ceva rock, deși mie mi se pare mai mult muzică proastă pentru pișat ochii. Indie dinăla grețos pentru hipsteri.
Instrumentalul e preaf. Nici un instrument nu iese în evidență, toate sună plictisitor și după jumătatea melodiei o dau în gălăgie.
Vocea e de pârțar. Se vede că-i pârțar ăla care cântă. Sau a primit o rangă între picioare. Asta ar trebui să fie singura explicație plauzibilă pentru mâțâitul ăla penibil.
Versurile sună a ce-ar scrie o bighidoaică de clasa a 6-a într-un caiet cu amintiri. Plângăreală de 2 lei.

Deci, în concluzie, e o melodie de căcat.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu imi place deloc. Suna foarte naspa si iritant. :-s

| laramistigan27 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Asa cum arati tu, melodia si trupa e super tare, femeie, tu ce naiba asculti?

| nowar a răspuns:

Imi plac cateva piese de la Imagine Dragons, insa Bleeding Out nu e intocmai genul meu.Nu am ce zice, Radioactive mi se pare foarte faina si '' Hear me'' la fel.Pff nu e o trupa proasta laughing doar ca ei canta ceva mai modern nu trebuie sa se conformeze neaparat la stilul altor trupe de indie, oricum din cate stiu eu indie rock-ul reprezinta originalitatea, deci a fi independent.

| laramistigan27 a răspuns:

Super tare melodia, super tare trupa! Sunt mare fan Imagine Dragons si sunt mandra de asta!