| vladdd16 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa linkin parca?

5 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Este una dintre trupele mele preferate... happy

| Nymphetamine a răspuns:

Au devenit prea comerciali, nu imi mai plac... happy

| AnnaDee a răspuns:

Salut!
Dupa părerea mea, sunt foarte buni!
O zi buna!

| Anynamee a răspuns:

Este o trupa care desi are melodii mai vechi se aud si acum la radio si azi au download'uri si azi se afla in anumite topuri de muzica.Mie personal imi place foarte mult si am toate melodiile lor in telefon si pe calculator [cred ca sunt toate :)) ] Cele mai bune piese ale lor dupa parerea mea sunt Numb,In the end,Faint, New divine, What i've done.Chester Bennington solistul trupei mi se pare cel mai tare fiindca poate tine o nota foarte mult timp pe scurt urla cu talent :)). Stiu sa combine foarte bine mai multe genuri de muzica precum rock, hip-hop, rap, electronic, rock alternativ. Piesa, Waiting For The End este o combinaţie de rock si dancehall si este al doilea single extras de pe albumul A Thousand Suns, dupa Catalyst.Videoclipurile sunt filmate in locatii alese deci sunt originale si unice.Despre stilul vestimentar as spune ca la faima lor isi pot permite destule dar se imbraca normal si modest ceea ce este de apreciat.Sigla [adica asta ----> http://www.allmyblog.com/......_logo.jpg] are o constructie moderna reprezentand initialele trupei L linkin si P parca. Initial trupa trebuia sa se numesca Hybrid Theory dupa titlul albului lor de debut.In concluzie sunt o trupa bestiala! Funda :D?

| CalinPop a răspuns:

Foarte faina

Întrebări similare