| gvdgdsgvdgvdgd a întrebat:

Ce parere aveti despre Tudor de la X-Factor tongue
:X:X

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Tudor Turcu? Nu inteleg cum de nu a ajuns cunoscut pana acum... Oricum, are o voce foarte buna.
Daca nu la el te referi, la care Tudor? Ca-au fost mai multi.

| FadetoBlack a răspuns:

Tudor chiar e genial.
Ceea ce mă încântă este faptul că în sfârşit s-a dat premiul pe merit şi nu pentru anumite situaţii.
Merită, merită... Chiar merită.

| positivity a răspuns:

Te referi la Tudor Turcu, nu-i așa?
Este genial! M-a uimit vocea lui.
Mă bucur că rock-ul nu va muri în România. Sunt bucuroasă să găsesc persoane cu un timbru vocal atât de puternic, îţi dă un sentiment unic.
Şi, mă bucur că el a câștigat.
Merită!

| gvdgdsgvdgvdgd explică (pentru positivity):

Da.s-a ales cineva potrivit! El merita X-factor

| BlackFuneral a răspuns:

Un rocker la x-factor.Îmi place vocea lui.

| Geeeee0 a răspuns:

Are o voce buna nu am ce zice dar x factor nu este o emisiune lacrimogena unde concurentii isi spun problemele din viata. Aici talentul trebuie sa iasa in evidenta

| Geeeee0 a răspuns:

Nu merita el ca aici nu se vine sa se spuna cazul. Daca nu are o situatie financiara buna nu e vina nimanui cea mai buna era Iulia Manolache aia voce buna, Turcu canta doar rock nu se poate adapta la orice

| nicoletanico9 a răspuns:

Mie imi place foarte multt de Tudor Turcu e genial imi place cum arata si e bun de gust asa Cum sa zic e fantastic.cui nu ii place de el nu are gust. happyhappyhappy