| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tudor Helgiu?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una foarte buna, eu mi as tunde parul daca l as avea asa mare si

l as face mop si as spala cu el toti dusmanii

| PersonajFictiv a răspuns:

Gandeau mai multi chestia asta, doar ca el nu a fost las ca restul si a luat atitudine, bravo lui. E un exemplu pentru restul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu el.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

In totalitate?

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Da.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Foarte simplu, cand intri intr-o institutie si te supui regulilor pe propria semnatura, iar apoi le incalci, nu faci gura ca te-a scos afara.

| Victor453 a răspuns:

E adevarat ce spune el!

| Freya1 a răspuns (pentru Victor453):

Eu nu sunt de acord in totalitate.
1. poate sa vorbeasca romaneste deoarece suntem in Romania
2.nu sunt de acord ca elevi sub 18 ani sa aiba tatuaje si pirsinguri
3.sa umble imbracati vulgari si cu tot felul de imprimeuri aiurea etc etc
Cred ca trebuie sa intelega unele lucruri si ca doar sa nu ai un cutit cu tine cand mergi la scoala nu este de ajuns

| Victor453 a răspuns (pentru Freya1):

Catare ai si tu dreptate! Elevii nu trebuie sa se comporte chiar asa, dar stii e viata lor, fac ce vreau ei, e alegerea lor, vor sa fie prosti, lasa sa fie))

| Adiadictie a răspuns:

Sta toata ziua pe TPU