| carminaburana43 a întrebat:

Ce parere aveti melodiile Rhiannei au mesaje subliminale? Asa am inteles de la cineva ca da,si din pacate au mesaje destructive, dar cel putin foarte negative.Astept pareri.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are versuri tipic comerciale ale zilelor noastre, adică idioate, fără niciun mesaj prea puternic şi foarte banale.

| carminaburana43 explică (pentru anonim_4396):

Nu de versurile propriu zise am vb.Sti ce inseamna subliminal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru carminaburana43):

Da ştiu, şi mi se pare o prostie. Toată chestia cu mesajele subliminale.

| carminaburana43 explică (pentru anonim_4396):

Totul e o prostie pina nu t-i se intimpla.Mai ai multe de invatat de la viata.Si treaba cu mesajele subliminale nu eu le-am inventat.Nu fi ca furnica de pa copacul din padure care nu vede omul care trece la 10 m de el si zice in sinea sa omul nu exista pentru ca eu nu-l vad.Numai pentru ca tu nu vezi sau nu ai auzit de ceva nu inseamna ca acel ceva nu exista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru carminaburana43):

Felul tău de a interpreta un banal comentariu lăsat de mine mă lasă rece. Cum naiba ai dedus tu că eu nu cred în existenţa mesajelor subliminale? laughing Eu am spus că mi se par o prostie, nu că ele nu există. La urma urmei fix de mesajele lor nu mai pot eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi zic ca au si altii spun ca toate astea sunt doar tampenii si ca nu-i adevarat.
Eu cred ca e adevarat.