| Lilith_6353 a întrebat:

Ciao! Vocalistul trupei The gazettE, Ruki, avea un caine si nu stiu unde scria ca cainele a murit si si-a luat unul nou, cica are si o pisica si cica a povestit de noul caine la Radio Jack. Poate cineva sa-mi spuna toata povestea de la un capat la altul, cu detalii despre animalele lui Ruki si sa-mi spuna unde pot gasi un videoclip cu ceea ce a spus Ruki la Radio Jack despre noul caine(daca se poate sa-mi dati un link)? Daca Ruki a spus ceva si legat de moartea celuilalt animal si stiti ce puteti sa-mi spuneti si mie? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| a răspuns:

Ruki are doar un caine, Koron.
Mai avea unul, dar nu stiu ce s-a intamplat cu el, a murit, nu stiu sigur.