| 12stefy a întrebat:

Cine a vazut documentarul "Demascarea industriei muzicale" de pe youtube? Nu dau detalii, vreau doar sa stiu daca l-a vazut cineva. happy Si daca l-ati vazut, spuneti-mi si mie parerea voastra. Sunt chiar curios...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut.Eu cred ca e real.Cum au aia care canta o muzica de doi lei o gramada de bani? E clar ca au facut un pact cu cineva( Diavolul). Uram muzica aia si inainte sa il vad dar acum o urasc si mai tare dupa ce am vazut documentarul.