| andreea_4728 a întrebat:

Cine asculta manele?

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Eu asult manele si chiar nu ii inteleg pe cei care judeca de parca ar avea asa mare importanta parerea lui sau daca comenteaza se cred si ei mai... laughing), fiecare cu ce ii place nu? happy

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cea mai joasa categorie de oameni big grin

| Santa_Robert_1994 a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Dc Este cea mai joasa categorie de oameni?

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Clar...nu.

nu le suporttt:-s


| WhiteWolf7 a răspuns:

Cocalarii si tiganii.Da de ce intrebi? Si da, le judecam, pentru ca si eu am ascultat manele cand aveam 10 ani si,(cum ar zice tiganii) sa moara mama daca am inteles sau daca am invatat ceva din versurile alea.

| geolovesedward a răspuns:

Fara suparare (asta e parerea mea) : manele asculta doar cocalarii foarte "inteligenti"...
trista e realitatea crying

| PeAfara a răspuns:

Cred că ştii ce se spune despre cei care ascultă manele.Nu sunt bine priviţi.Eu sunt unul care nu agreează deloc manelele.Sunt nişte melodii cântate de nişte... oameni extrem de,, deştepţi,,.
Deci...manele in momentul de faţă ascultă doar...

| Santa_Robert_1994 a răspuns:

Sincer sa fiu si eu ascult manele dar, dar nu toate felurile de manele dar acele care imi plac, dar voi gata ala care asculta manele e cocalar, nu este adevarat, tot muzica este si maneaua nu? fiacare cu ce ii place nu... sa moara mama laughing, mama ca u ascluti house, dance, hip-hop, gata esti mai tare nu este adevarat frate. atata am avut de spus

Multumesc tongue

Întrebări similare