| DarkReaperofBlueDead a întrebat:

(Asta nu e o intrebare dar, in fine) Cine il uraste pe justin bieber sa scrie kk4

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Kk4.de 100000000 de ori laughing Il URASC.laughing sa nu-l vad laughing [bine nici chiar asa ] da are si o freza de castron s`o si tunSlaughing

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Kk4 la puterea 2132145715714572572158672416756666

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Kk4 sunt de acord cu tine :*:*happy

| Mălinuşaaa a răspuns:

@theoonlygirlintheworld.laughing in primul` rand nu esti singura fata din lume laughing si banuies ca u il urasi pe DarkReaperofBlueDead atunci sa fii sanatoasalaughing noi il uram pe justin bieber si atata tot ne-a cerut parerea si ne-am dat`owinkinghee hee

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

4kk invers adica (il ador)

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Kk4x100000000000000

| theonlygirlintheworld a răspuns:

Cine il urashte pe DarkReaperofBlueDead, sa fie sanatos happy
ce joc de copii tongue, cum poti sa urasti pe cineva doar pentru ca nu-ti place cum canta? sau cum arata? mie nu-mi place sh totush nu-l urasc ...bye!