| SimoooSven a întrebat:

Cine il uraste pe Justin bieber? sa scrie! dau voturi si funda!

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Eu
daca ar vrea sa sara de pe bloc eu as fi cu floricelele[popcorn]in mana si las incuraja sa saralaughing
funda?

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sunteti batuti in freza, si cei care spuneti ca il iubiti, si cei care spuneti ca il urati. Nu ai cum sa spui asa ceva despre o persoana decat daca o cunosti. happy Ziceti si voi: "il admir" in loc de "il iubesc" sau "nu il admir" in loc de "il urasc". Pana la urma, vorbim de muzica lui, nu de el, nu?

| MalinaH a răspuns:

Logic ca eu.Nu stiu ce vad unele fete se isterizeaza asa cand aud sau il vad. E doar un mucos care a intrat in industrie cu ajutorul lui Usher care nu stiu la ce s-o fi gandit.Si se mai crede si mare si tare: fratii Jonas il urasc, Ke$ha nu-l suporta etc.

Răspuns utilizator avertizat
| pretzel a răspuns:

Eu nu. Ma enerveaza dar nu sunt in masura sa judec pe nimeni. Mai ales pe cineva cu care nu am discutat niciodata si nu am nici o treaba cu acea persoana. Cui nu ii place sa nu mai asculte Justin Biberon. Na. Fanii nu se lauda ca e cel mai tare. Numai el insasi face asta laughing asa ca... voi de ce ziceti ca il uarti? Ma rog!

| RainDrop a răspuns:

Pai chiar mai e nevoie de intrebarea asta? Nu este evident ca toti il uram?!

| forever4you a răspuns:

Eu il urasc pe biberon ala! Un retardat de nota 10 care daca il vezi iti vine sa'l strangi de gat...vaii stiti ce ma's bucura daca ar veni in Romania... ce ma's mai distra sa'l vad cum este huiduit de toata taralaughingda mai sunt exceptii la cateva fetiscane proaste care ar sari pe tancu' ala! IL URASC!

| baru a răspuns:

Sall. Am inteles dragostea pentru acest baiat, dar nu credeti ca este prea mult? La fiecare doua trei intrebari, auzi de el. Fara suparare, dar sunt multe alte subiecte care am putea sa le abordam. Te rog sa nu te superi, dar----nu mai pot. Pa

| PredatoR a răspuns:

Nu pot sa-l sufar, e fata ala nu baiatlaughing Justin cap de Mop sau Justin Gayberlaughing

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Ahh:X Din tot sufletu`!laughing Deja am dat de vreo 50 de intrebari care contin cuvantul "Justin Bieber"rolling on the floor.

| AlcoholicSmile a răspuns:

Eu

| SimoooSven explică:

Baru nu am zis ca imi placephbbbbt
tocmai il urascrolling on the floor)

| micutza_8959 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.
daca ar fi pe un bloc si ar spune ca se arunca eu as lua un scaun, popcorn o sticla de cola si as striga tare: Nu ai tupeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ewwwwwwwwwwwww!

Justin Gayber
Buybeer
Biberon

Daca asi putea las omora cu mana mea si stiti care ar fi replica?

(eu)Hasta la Vista!
(Gayber) Babyyyyyyyy

:D

Rest in Pieces!

| danut222 a răspuns:

Euuu Daca ar fi sa-si puna capat zilelor las incuraja! Canta si nasol se descarca aiurea i se umfla mandulelelaughing

| Andiix a răspuns:

Justin biberon sucks!

| Rosalie_9892 a răspuns:

Buna!

Eu una chiar il urasc. Daca s-ar impusca i-as striga:,, Esti poponar daca n-o faci" laughing

Pa-pa.