| CDelia a întrebat:

Unde anume trebuie sa ma uit sa stiu ce driver audio trebuie sa instalez( nu am sunet). M-am uitat pe placa audio dar multe nu scrie, doar seria asta: FCC ID : LWHA511P7. Cine ma ajuta?

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Driver Magician si descarci driverele cele mai noi!

| valy a răspuns:

Lasa-mi mesaj pe privat cu id-ul tau si cand dau de tine iti dau un program si te va rezolvawinking

| dalea a răspuns:

Ti-ai putea instala pe PC, AIDA 32 care iti va spune totul despre calculatorul tau.

| CDelia explică:

Pe eticheta cu codul de bare mai apare si seria asta : 99AP71557174