| Carllla a întrebat:

Am si eu o intrebare: de ce ii aud pe toti ca nu-l suporta pe Justin Bieber? raised eyebrows a facut ceva iesit din comun si eu n-am fost pe faza?!

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

1.pentru ca este un putzica, care incerca sa cante (cacafonie intentionata)

2.pentru ca prin "minuntata voce" a reusit sa ude multe pi2dute

3.nu trebuie sa am motiv ca-sa nu imi placa o persoana

| blueprimrose a răspuns:

Nici mie nu-mi place! si iti spun si de ce! nu a facut nimic iesit din comun' atata ca nu'mi place! asta e... xDD nu trebuie sa faca ceva ca sa il displac! happy e indeajus doar sa ii vad gesturile si pe el! happy

| EnterSandman a răspuns:

Citeste toate mesajele mele in care am spus toate defectele lui si etc...
vezi u ca as destule laughing.