| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Michael Jackson avea o obsesie pentru copii?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna.lumea vorbeste multe si prea putine sunt adevarate, eu una nu cred asta.

| alexdop21 a răspuns:

Sincer sa fiu nu cred, MJ a fost un copil batran, si de aceea ii placea sa aiba pe langa el copii, iar in momentul in care s-a atasat mai mult de un copil, probabil, mamica lui s-a gandit ca ar fi bine sa faca niste bani de pe urma starului. Din pacate inca se practica asa ceva, si eu unu nu am sa cred niciodata ca mj a fost pedofil. Nu sunt un mare fan de-al sau, nu am plans cand a murit, si nici sa dansez ca el nu stiu, ceea ce stiu este ca a fost un mare om al muzicii, si repet, nu cred ca a fost pedofil

| selef a răspuns:

Poate ca, da poate ca nu, cine mai stie care e adevarul?

| cesege a răspuns:

Eu cred ca Michaell a fost un copil mare toata viata! Muncind de mic, nu a avut copilarie! Si cred ca langa copii, copilarea si el.Si ii placea sa -i faca fericiti! A fost tare singur, dar un mare talent si un mare muzician si dansator!

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Nu,nu cred.

| DoOdO a răspuns:

Nu...nuami ca el nu a avut parte de o copilarie si atunci a vrut sa le ofere copiilor bolnavi, etc o copilarie frumosa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragii mei, nu ma refeream la acea acuzatie care s-a dovedit nefondata, ci la viata lui. Din cate am vazut in "Living with Michael Jackson", acesta afirma ca in piesele lui se inspira de la copii. Am vazut ca a iubit copiii nespus de mult si ma gandeam daca nu cumva stiti ceva mai mult.