| missdeea28 a întrebat:

Credeti ca lady gaga e barbat?

26 răspunsuri:
| MM a răspuns:

De-asta nu pot eu sa dorm... De grija ei..sau a lui.

| viatadecacatt a răspuns:

Eu nu credlaughing

| Bishop a răspuns:

M-am corectat laughing big grin

bishop

| daniDeeDee a răspuns:

Nu!

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu.Eu stiam ca Lady Gaga este hermafrodit(sper sa fi scris corect)adica un om care are ogane sexuale femeiesti cat si barbatesti

| BUBULINA a răspuns:

Cine'i ala /aia?

| xibalba a răspuns:

Nu am controlat`o, dar si daca ar fi, nu mi-ar schimba existenta in vreun fel.

| thizizme a răspuns:

E hermafrodit. Cel putin asa a declarat ea. Totul e pentru reclama. Sa ne arate organele genitale!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Nu stiu...adica nu cred

orice e posibillaughing

| BlueDreams a răspuns:

Nu prea cred dar venind vorba de ea nu ma mai surprinde nimic. E tottal nebuna, pshiopata si groaznic de extravaganta.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu, eu nu cred ca ar fi laughing de ce crezi asta?

| Majj a răspuns:

Nu. E doar nimfomana.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Orice ar fi e oribil ce a ajunslaughing

| www a răspuns:

E femeie.

| Ioonela a răspuns:

Nu

| death a răspuns:

E un fetiţ care este băiată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Hemofrodit" rolling on the floor?
Cred ca s-a vorbit prea mult despre personajul asta cu sexualitatea incerta. Oricum, voi fi folositoare si-ti voi spune ca bro e expert in subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, bishop, ca te-ai corectat. Si acum ce va zice lumea despre postarea mea? Ca am mancat de pe jos, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce mai intebi, uite aici
http://www.tpu.ro/......apt-naomy/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei da.cum sa fie barbat?
Pozele de pe net sunt contrafacute la greu.
Nu va mai luatzi dupa tot ce se scrie pe net si/sau ziare.
Lady Gaga este femeie...
Doamne, cum va vine in minte sa fie barbat?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii s-a urcat penisu' la cap? Cum, Doamne fereste, sa fie hermafrodita?! Vrei sa stii ce-i cu prostia aia de filmulet? Uite-asa este:Ea vrea sa fie mereu iesita din comun, corect? Iti spun eu ca ea si-a bagat acolo un ''ghemotoc''din sosete, ca sa para ca are un cocosel! Ar fi o CRIMA pentru un om sa isi renege sexul cu care l-a inzestrat Dumnezeu!(Daca s-ar intampla asa ceva, nu-i chiar asa de simplu sa-ti schimbi sexul:trebuie reprogramate si alte ciculatii sanguine interne, specifice sexului pe care il ai...si,din cate stiu eu, nu s-a pomenit nimic despre vreo operatie facuta de Lady Gaga)Intelegeti, oameni buni, a fost doar o gluma! Cu drag, Roxana-13ani.

P. S:O adooooooooooor pe Lady Gaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ascultati! Eu nu sunt barbat si nici hermafrodita! Sunt femeie! Poate va intrebati ce caut pe site-ul din Romania...Pai am venit la o cunostiinta veche a unei rude apropiate, care m-a rugat sa stau cu ea cateva saptamani, fiind bolnava...am avut noroc ca paparazzii nu m-au prins si de aceasta data(ma aflu la Brasof...sau cum ii zice...)nu pre stiu lb. romana... Dar vreau sa stiti ca a fost doar o gluma...pls scuze!

(P.S...ma mai ascund aici si pentru ca paparazzii ma DEVASTEAZA! Acum, ei cred ca sunt in Canada, la concert...)

AAA...am uitat sa va spun,
cine a citit bazaconia aia de mai sus,
inseamna ca e un MARE BOU!
pacaleala pentru.prosti...ha ha ha!

| mj a răspuns:

Bishop are dreptate, e hermafrodit... laughing

| laurita_3770 a răspuns:

Da