| XchokockX a întrebat:

Va place lady gaga si mie unpic credeti ca e barbat?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu este barbat big grin. Imi place, dar nu ma innebunesc dupa ea. E cam nebuna si trasnita, dar canta bine big grin.

5 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

Da, presa nu stie ce sa mai scorneasca, logic ca nu este barbat laughing. acesti oameni care zvonesc aceste lucruri o fac doar pentru ca sunt invidiosi, cum se spunea si despre jb ca nu a existat.etc... vor doar sa le strice reputatia vedetelor! nu crede aceste lucruri! happy. si da, imi place lady gaga!; x

| xXBernaXx a răspuns:

Nu este barbat...Si mie imi placebig grin Am citit ca atunci cand la un concert s-a vazut sti tu ce.si s-a spus ca este barbat, ea a spus ca a vrut sa faca o gluma si nu a crezut ca se va ajunge la asa ceva. Sper ca te-am ajutat.Pls funda

| Onutzyk a răspuns:

Sunt fan :X...nu sg nu e baiat

| ioana_6047 a răspuns:

Eee e barbatlaughingsi daca ar fi barbat cred ca ar fi fan no1 Solcanusmugrolling on the floor

| Gabi1335 a răspuns:

Doamne ce prostie cum sa fie barbat?