| pufoshenia_7680 a întrebat:

Sall TPU, Credeti totusi ca Lady Gaga este de fapt barbat?hee hee

Răspuns Câştigător
| Maria250397 a răspuns:

Eu cred ca ii plac si femeile si barbatii(bi).Dar nu cred ca e barbat.Este ea mai ciudata dar barbat nu e. Poate ca s-au vazut imagini sau videoclupuri cu ea cand se presupune ca este.Adica imagini dinalea de nu poti sa iti dai seama daca este ea sau nu.Paparazzi cauta stiri de genul asta.E normal.Si de Rihanna se zice la fel.Eu nu cred. Poate ca unele vedete fac asta pentru publicitate si sa se dea in spectacol.Eu zic ca are destui bani si nu ii trebuie asa ceva + ca absolut toata lumea o cunoaste.Pana la urma e un mega star(sau inf.mai mult ca o simpla vedeta). Parerea mea e ca Lady Gaga e femeie.nici cum barbat happy

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Tot ce-i posibil...

| AnTiBioTic a răspuns:

Nu! cu toate ca nu's un fan al ei

| Barbiie a răspuns:

Jignesti barbati! :D
:)))
http://www.google.ro/......tp?/imgres =)))))))))))

| Adellee a răspuns:

Lady gaga e naomi de Romania laughingsau viceversa, dar acum fiind vorba de lady gaga mi se parte o cretina.

| pufoshenia_7680 explică:

Nu stiu ce sa cred, deci e sau nu barbat?

| xRiddlexOfxRevengex a răspuns:

Ba da, ii si urata