| METALL2000 a întrebat:

Lady gaga a fost barbat in trecut? Si nu sunt fanul ei daca credeti asta happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot femeie era.

| Narfundo a răspuns:

Da si au incercat sa musamalizeze asta dar nu le-a mers.Am auzit asta chiar de dimineata la magic fm ca lady gaga a fost barbat

| τττ a răspuns:

Nu,cine a inventat prostia aia e un idiot.Cum sa fie barbat daca e femeie? Nu e cazul sa isi fi schimbat sexul.

| BluezZzz a răspuns:

DA ma fiinta da a fost sa stii ca nu au facut-o lady gaga isi baga castravetele-n cur si ala se uita si chiar au fost si nu ma intreba numele lui.

| METALL2000 explică (pentru BluezZzz):

Auzi nu ma lua pe mine cu fiinta raised eyebrows du-te si invata abecedarulwinking