| JipaLucia_2133 a întrebat:

Credeti ca Michael Jackson traieste? Eu asa cred si vreau sa aflu si ce credeti voi...

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Eu cred ca gardul de la spitalu' 9 a fost spart de mult;)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Bogdanux a răspuns:

Neahhhh...nu e mort, traieste in Cuba cu Ceausescu si Elodia...

| Iuuuliiia a răspuns:

Michael Jackson e mort de 2 ani. laughing Si la tv dupa ce a murit s-a dat intruna. silly...Tu poti crede ce vrei laughinglaughing
PaPa wave.

| XXXMony a răspuns:

Nu e mort traieste pe o insula cu ceausescu si cu elvis

| JipaLucia a răspuns:

Normal ca traieste, ciudatilor. De ce n-ar trai? Aveti ceva impotriva? Mai lasati-o in pace pe fata asta ca ea stie adevarul, ce-o tot boscoroditi atata? Ori sunteti dusmanii megastarului?

| JipaLucia a răspuns:

Cand am scris "Normal ca traieste, ciudatilor. De ce n-ar trai? Aveti ceva impotriva? Mai lasati-o in pace pe fata asta ca ea stie adevarul, ce-o tot boscoroditi atata? Ori sunteti dusmanii megastarului?" m-am referit la o fata care a postat si ea un raspuns folositor pentru mine, dar vad ca i-a disparut raspunsul, nu stiu din ce cauza. Toata lumea o critica si n-o lasa in pace, pentru ca era de aceeasi parere cu mine.