| eu_4161 a întrebat:

Cui ii pare rau ca a murit Michael Jackson (M. J)?
Sincera sa fiu nu prea ascult eu muzica lui dar stiu ca a fost un om cum se cade, cinstit, bun la suflet si REGELE MUZICII. dar imi pare foarte rau ca a murit!

Răspuns Câştigător
| kitty_8919 a răspuns:

Nici eu nu pre ascult muzica lui da imi pare rau ca a murit un mare artist un rege al muzici.

18 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Si mie imi place de mcihael jackson...
cand ascult melodiile lui ma alina la suflet
cel mai tare cantaret pop

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi pare rau ca murit, dar sunt atatia oameni ce mor zilnic...

| ing. a răspuns:

Nu e adevarat ce zice deleuandrei.
R. I. P mjlove struck

| Silvia a răspuns:

Si mie imi pare ft rau ca a murit.:-

| VladDu a răspuns:

"regele muzicii pop" a fost.

| Misterious a răspuns:

Spune-mi in primul rand ca nu ai 11 ani big grin, asa... da imi aduc aminte cand eram mica ca imi era frica sa ma uit la videoclipul thriller. apoi dansam pe Bad. da mi-a placut si Moonwalker...hai sa fim seriosi tuturor ne-a placut. a fost un om de milioane pe care anumite persoane invidioase au vrut sa-l distruga si au reusit. sad R. I. P wacko jacko happy

| delia_6706 a răspuns:

sad Cui nu ii pare rau ca a murit orce om, nu are inima, chiar un sarac daca moare, cine o sa rada nu e bun la suflet.

Micheal Jacasaon a fost regele muzici pop, si mie imi pare rau ca a murit. Dar asta e viata.Nu o poti schimba!

| Fuxy a răspuns:

Michael Jackson a fost un om care iubea si s-a lasat chinuit de oameni. De cand era mic i-a fost foarte greu caci taicasu il batea daca gresea o nota si din cate vad eu nu prea a fost apropiat de familia lui. Isi exprima jalea prin versuri, dar lumea a fost foarte rea cu el si daca acum ii asculti muzica iti dai seama ce vroia sa spuna la momentul respectiv, iar lumea a luat-o ca pe o simpla melodie. Ne-a iubit foarte mult fiind atat de bun cu noi. Si daca a iubit atat de mult lumea de ce sa nu iubeasca copii caci pentru ei a facut multe sacrificii care l-au durut. Deabia in ziua in care a murit lumea si-a dat seama ce vroia michael sa spuna. El a asteptat ziua aceea. ziua cea din urma care a devenit cea dintai. Dar daca trebuie sa moara un om ca lumea sa-si dea seama cat de bun este... Cat despre faptul ca si-a facut foarte multe operatii nu stiu ce sa zic. El s-a apripiat de cine nu trebuie, iar familia nu i-a dat nici un sfat. Oamenii care doreau sa ia bani de pe urma lui... doctorii ii spuneau ca mai trebuie retusata si urechea si nasul si barba si tot. El era naiv, avea o minte de copil mic si cum sa nu gasesti defecte la un om caci nimeni nu e perfect. DAR UN SINGUR LUCRU E SIGUR DACA VREI SA FI PERFECT OCUPATE DE CARACTERUL TAU SI DE PERSONALITATEA TA, NIMIC MAI MULT. Si poate ca nu avea destula minte, dar avea un suflet mare. Cel care are suflet ajunge sa fie plans si iubit, cel care e destept ajunge sa fie laudat si pe urma... UITAT. Exista acest lucru chiar daca traim intr-o lume rea...

| Fuxy a răspuns:

Imi pare ff rau ca a murit, dar cel mai rau imi pare ca lumea nu a stuiut sa-l pretuiasca, dar si lumea joaca un rol foarte important in viata omului si el a cunoscut lumea lui si noi avem alta, dar de fapt este aceeasi. Pentru ca noi suntem lumea!

| deleuandrei a răspuns:

El nu a fost regele muzicii el a fost si sincer sa fiu nu am ascultat niciodata mz lui. dar stiu ca se culca cu fete in virsta de 9, 10, 11 ani si nu imi prea pare rau ca a murit...

| kayan a răspuns:

In primul rand a fost regele muzicii POP.
in al doilea rand, bun la suflet era, insa nu era foarte sanatos la cap. dovada sta faptul ca s-a mutilat cu atatea operatii estetice si ca avea comportamentul si gandirea unui copil.
cu toate astea era un showman si un profesionist adevarat. spectacolele lui erau adevarate demonstratii de profesionalism si melodiile lui au atins mai multa lume decat ale oricarui alt artist international.

cu toate astea, nu pot sa spun ca-mi pare rau in mod deosebit ca a murit. orice moarte e trista si mi se pare anormal sa ma duc sa bocesc la un priveghi pe stadion doar pentru ca era el michael jackson.

e pacat ca a murit totusi... era un adevarat star...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha. "Cum se cade" zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m. a atras niciodata fenomenul Michael, nu i-am ascultat muzica, nu am citit despre el dar acum pot sa spun ca am vazut mai multe interviuri cu el si cred ca era un om bun. avea o voce calda, blanda, mi-a parut un om sensibil.inca o data viata mi-a aratat ca pretuim oamenii la adevarata lor valoare abia dupa ce ii pierdem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie ca au murit atatia oameni inaintea lui, el si vor muri altii dupa el printre care si eu. dar trebuie sa mergem acasa nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deleunandrei esti un mare idiot care nu stie nici um il cheama credhappy vaide capu tau nu asculti muzica probabil nici nu il cunosti dar stii u asta... dudeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, michael jackson nu a facut rau nimanui si eu ascult muzica lui ca ii faine tu nu place de ce oaew?

| wings a răspuns:

Imi pare rau ca a murit dar atunci cand moare orice om nu se mai face atata valva... dar el era intr-adevar regele muzicii pop!