| lilstar a întrebat:

Se implineste un an de cand a murit Michael Jackson sad. Inca nu imi vine sa cred. Nu pot sa ma declar cel mai mare fan dar totusi imi place sa ascult muzica lui. Sunt sigura ca nimeni nu il va uita vreodata, nici eu. Va ramane mereu regele. R. I. P. Michael.
Voi ascultati muzica lui? L-ati iubit?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am iubit nu doar pe artistul Michael ci si pe omul Michael. Multi l-au criticat si ponegrit dar putini stiu prin cate a trecut el. A fost un om deosebit. Am fost unul dintre putinii care '' nu au intors armele '' cand acesta a fost acuzat de o multime de chestii.

| greenish a răspuns:

Da, ascult Michael Jackson! A fost un om extraordinar. Nu cred ca va mai fi altul ca el. Un om sa cante si in acelasi timp sa danseze, sa compuna melodii, sa faca atatea coregrafii si nu in ultimul rand sa aiba atatea idei in ceea ce priveste videoclipurile sale. Nici mie nu imi vine sa cred ca nu mai este printre noi. Sa speram ca acolo sus ii va fi mai bine. R. I. P Michael! sad

| Messyhair a răspuns:

Nu am o varsta foarte mare. Dar parintii mei asculta MJ de muuuult timp, si intr-un fel am copilarit cu el.
Imi plac mult melodiile lui, versurile sunt superbe de asemenea.

De uitat, nimeni nu-l va uita.Pe Elvis l-a uitat cineva? NU.

R. I. P MJ

| Roby67 a răspuns:

Eu am crescut cu muzica lui, dar de la inceputul anilor `90 am fost dezamagit de el. Prin moartea lui m-a dezamagit de tot. Sper sa intelegi ce vreau sa spun.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da si inca mai ascult muzica luisadimi pare rau pentru el, mereu va ramane o legenda in sufletele noastresad

| nopenopenopenoope a răspuns:

Am ascultat si inca ascult muzica lui.Nici eu nu cred ca a murit, intotdeauna va ramane in sufletele noastre.EL a fost criticat deoarece nu a fost inteles de nimeni. Iubea prea mult lumea.A vrut ca sa o faca mai buna. Dumnezeu sa il odihneasca in pace! R.I.P Michael Jackson

| lilstar explică:

@codyalex Nu prea cred ca ar aculta cocalarii MJ, adica bro aia nu inteleg nimic, de ce ar asculta? Mj nu zicea nimic de bani si valoarethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cam asa-i e Michael Jackson a fost regele muzici R. I. P happy. Muzica lui va dainui peste tot

| codyalex a răspuns:

Da intr-adevar a fost un rege al muzici pop dar inainte sa moara el auzeai pe cineva pronuntand numele Michael Jackson? ai vazut pe cineva ascultand Michael Jackson? ai vazut atatea intrebari despre Michael Jackson? NU cred, de cand a murit toti "cocalari" si toate "pitipoancele" au inceput sa asculte michael jackson, acum este o moda sa asculti michael jackson, sincer urasc oameni astia...