| Cristina45 a întrebat:

Cui ii plac manelele?(mie da :X) eu consider ca la o ptrecere ca cel mai bine se danseaza pe manele voi nu?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da la petrecri ascult dar asa nu prea ma omor dupa ele.

| FloriNk a răspuns:

Nu le urasc, consider ca manelele sunt,, cele''(cum se spune in manele) mai prost tip de,, muzica'' in discoteca iti pune manele?
Daca se deschide vreo discoteca cu manele sa ma anunti sa il chem pe Justin Bieber

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Nu prea ascult manele ...mai deloc, dar nu te contrazic cu petrecerile sunt chiar bunebatting eyelashes.