| Laurentiu321 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca va plac manelele, sunt de tigani aceste manele?

Răspuns Câştigător
| cosmin3confuz a răspuns:

Nu chiar toate manelele sunt asa de exagerate incat sa spui ca sunt pentru tigani desi tiganii le au inventat nu inseamna ca e rusine asa de mare sa le asculti... eu personal ascult cateva odata la cateva luni atunci cand simt ca am chef de petre', in rest nup. Adevarul e ca cele mai multe sunt de tigani dupa versuri, dar oricum nu conteaza asta cine asculta asculta si asta b-asta, exista Franta si Anglia si inca cateva tari din Europa care prefera manelele si asta ce inseamna ca sunt tigani?

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Unde scrie ca sunt de tigani? Sunt pentru ..cine le asculta
Fiecare cu ce ii placelaughing

| fadnox a răspuns:

Stupida intrebare, stupide raspunsuri, stupida stupiditate

| Lina1993 a răspuns:

Sunt niste mizerii kitsch cantate de niste analfabeti sau oameni cu maxim 4 clase, pline de mesaje vulgare. Nici nu e de mirare ca este interzisa redarea lor la radio sau in taxiu-uri. multumit de raspuns?

| Sănduțța a răspuns:

Sunt de babe manelele astea big grin Eu prefer Lady GaGa big grin

| qalex48 a răspuns:

Mie nu-mi plac manelele.Nu vreau sa supar persoanele care asculta manele, n-am nimic cu ele, dar, in opinia mea, acest tip de muzica este ascultat doar de cei care nu pun valoare pe toate elementele esentiale unei melodii bune.