| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Cum credeti voi ca va ajuta muzica sa va dezvolti personalitatea...raspuns pls f repede...crying

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Muzica ajuta foarte mult in dezvoltarea personalitatii, dar depinde in ce masura este ascultata. In cazul in care este ascultata 8 ore/ zi sau mai mult (depinde de persoana si de caz), isi va face simtita prezenta intr-un mod clar, iar in cazul in care este ascultata mai putin pe langa alte multe activitati, nu stiu in ce masura va ajuta. Depinde de persoana si de caz, dupa cum am spus mai sus!

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Pai ascultand muzica iti dezvolti intelectul in primul rand.
Nu iti poti dezvolta o personalitate fara intelect.
Desigur, conteaza si muzica pe care o asculti, si cat intelegi din muzica pe care o asculti.
Gasesti raspunsul tau doar ascultand muzica.
House-ul si manelele nu o sa va dezvolte niciodata o personalitate sau un intelect.
http://www.youtube.com/watch?v=I5Ps1gsOPs0