| anonim_4396 a întrebat:

Cum descarc muzica din calculator in telefon prin usb? Am dar nu stiu cum se foloseste.

12 răspunsuri:
| lori15 a răspuns:

Depinde ce tel ai...
Daca ai Nokia ii perfect pentru ca sunt programe care cu ajutorul lor poti pune mel pe tel, sa stochezi poze de pe tel pe calc, sa-ti pui diferite theme, ring thones de pe net etc etc.
Eu am Nokia Pc Suite si sunt foarte multumita de el!
Imi dai fundita, nop? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai cablu de date la telefn. Il bagi in usebe la comp si in telefon. Apoi melodiile pe care vrei sa le bagi, dai clic dreapta, copy. Dupa accea dai pest in telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum descarc muzica pe calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un t280i. e Sony Ericsson. pot sa descarc melodii din calculator in el? nu am card de memorie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum descarc muzica de pe calculator pe un Sony Ericsson t280i?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa iau muzica de pe net si so descarc in telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tel SE T280i nu este compatibil cu cablu USB. Poti sa foloseti doar bluetooth.

| evafanaruto a răspuns:

Bagi usb in gaura care se potriveste cauti la mycomputer ceva cu usb, deschizi apoi deschizi fisierul si dai copiaza(copy) dai lipeste (paste)atunci cand intri in fisierul de la usb daca nu ai inteles te rog contacteazama.Si te rog da-mi o pandlica!

| watterboy a răspuns:

Pai:bagi usbu in pc (sper ca stii sa faci astaworried)apoi intri in mycomputer, iti selectezi fisierele pe care vrei sa le copiezi in tel apoi dai back pana in meniu principal din mycomputer.ar trebui sa vezi un titlu cu usb (spre de exemplu daca ai un nokian95 ar trebui sa scrie NokianN95 usb sau ceva in genu)intrii acolo si iti copiezi fisierele in folderele potrivite:filme in videoclipuri muzica la audio si poze la imagini sau ceva in genu...
Sper ca te-a ajutat asta in vreun fel astabig grin

| Alina_Gabriela_1986 a răspuns:

Vreau sa transfer muzica de pe laptop pe mobil prin usb

| daniel0000 a răspuns:

..