| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cant mai bine? pentru ca nu cant deloc bine, am o voce groaznica!
Ma puteți ajuta?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca n-ai talent nu poti canta si punct.Ce-i asa greu?

| OnuOnulică a răspuns:

Cu talentu ori te nasti ori NU!
Daca te-ai nascut din nastere fara voce nu ai ce sa faci... nu ai cum sa obti vocea!
Oricum bafta in vitor...

| NicolasGabriel a răspuns (pentru OnuOnulică):

Scuze ca raspund acum, dar...
Pe pariu?!?

| Ceriik a răspuns:

Nu trebuie sa iei nici o lectiehappy
trebuie sa canti in fiecare zi si astfel te asigur ca vocea ta se va schimba(in bine)...
eu asta fac zilnichappycant, cant si iar cant mereu cand am ocazialaughingnu pentru ca vreau o voce frumoasa dar imi place sa cant si am o voce super pot spunehappychestia ca oul si mierea e buna ca s iti mentii vocea, sau sa nu mai fii ragusita dar nu sa iti modifice vocea(adica s tio faca mai frumoasa km vrei u)happy
ps:sa nu te astepti la rezultate extraordinare din prima zi pentru ca ati modifica vocea e o arta si trebuie s o manuiesti km trebuie si sa ai grija de ea si iti va trebui ceva timp ca sa se schimbe din pacatestraight facecanta mereu si vocea ta va deveni minunata cand te astepti mai putin

| Piratul10 a răspuns (pentru Ceriik):

Multumesc foarte mult pentru răspuns!

| Ceriik a răspuns (pentru Piratul10):

Cu placerewinking

| Piratul10 a răspuns (pentru Ceriik):

Încă o întrebare iti adresez dar nu știu daca poti răspunde la asta dar oricum întreb.

1)ce te învață la un liceu de muzica?
Poti învață si acasa ce te învață acolo?
Daca ma înregistreze pe youtube cu multe melodii bune si cu vocea buna pot ajunge faimos? adica ca smiley sau ca cantareti faimosi?