| Shortround a întrebat:

Cum pun melodii pe youtube fara sa fie sterse de casele de productie? Nu videoclipul, fac eu din poze un videoclip sau altceva. Dar fara sa fie sterse.

Răspuns Câştigător
| alex9569 a răspuns:

De sters nu tio sterge dar tio blocheaza ( dupa ce ai incarcato uitate la "manager video" si daca acolo scrie"S-a potrivit cu un conţinut terţă parte." atuncia nu se intampla nimica big grin

3 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

Adice vrei sa spui sa nu incalci drepturile de autor?

| Shortround explică (pentru alex9569):

Adica daca fac un videoclip de genul : youtube.com/watch?v=J-i6w1n7LVE sa nu mi-o stearga

| alex9569 a răspuns (pentru Shortround):

Uite id meu dj_allexynoo, daca verei sa te mai ajut cu cv sau sa te invat cum sa deblochezi videourile big grin

| alex9569 a răspuns (pentru Shortround):

De sters nu tio sterge dar tio blocheaza ( dupa ce ai incarcato uitate la "manager video" si daca acolo scrie"S-a potrivit cu un conţinut terţă parte." atuncia nu se intampla nimica big grin