| Denis98 a întrebat:

Cum pun muzica de pe calculator pe un telefon (Samsung galaxy s 2)?

7 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Pai nu ai cablu usb. daca nu ai incearca sa scoti cardul si sa-l pui intr-un mp3..sau ceva in care poate intra si poti sa-l bagi in pc... daca nu exista bluetooth pentru pc, aparate ca un fel de stick. sper ca te-am putut ajuta

| Denis98 explică (pentru Scriitoarea):

Bine dar am cablu USB si am inteles il bag in unitate si telefon si dupa ce fac? Asta nu stiu. Mersi oricum.

| CrazyGiirlCezy a răspuns:

In telefon ai un card mic. Il bagi in calculator si alegi muzica si unde sa ti-o bagi. Fundita?(A am uitat trebuie sa ai memorie mare in telefon ca sa mearga).happyhappyhappy

| Denis98 explică (pentru CrazyGiirlCezy):

Pai si daca nu am acel card cum fac?

| CrazyGiirlCezy a răspuns (pentru Denis98):

Dar il ai e undeva unde e o casuta unde arata ceva desenat(e in afara telefonului)Bafta!happywinking

| Denis98 explică (pentru CrazyGiirlCezy):

Nu am primit acel card la telefon trebuie sa il cumpar dar am cablu de date cu ala cum fac sa pun muzica?

| CrazyGiirlCezy a răspuns (pentru Denis98):

Pai trebuie sa ai un program numit DVDvideosoft free studio.Si apesi pe o imagine cu un mobil iti conectezi cablul la calculatorsi...gata! Iti alegi muzica dorita. Sper ca asta sa iti fie de ajutor.