| 이벨 a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un samsung galaxy mini s5570 si nu stiu cum sa pun muzica de pe calculator pe telefon. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| xAL3Xx a răspuns:

Buna smug Daca nu ai aflat deja iti zic eu cum poti sa pui pe tell muzica si poze... Deci mergi pe internet (google) si acolo scrii: Samsung Galaxy Mini KIES daca nu o sati mearga din prima cand o copiez pe clc incearca si depe alte pagini find ca nu functioneaza toate... Sperc ca te-am ajutat happy FUNDITA smug?

| 이벨 explică (pentru xAL3Xx):

Multumesc ca iti pasa! Dar am downloadat deja Kies. happy

5 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Conectezi usb la pc. Si iti apare in bara de sus la telefon ca sa conctat usb. Dai acolo si dupa aia vezi ca scrie 'Schimb date' sau cv de genu.dai acolo si gata.iti pui muzica. daca nu ai inteles da un pm

| 이벨 explică (pentru BogdyBogdan):

Am conectat usb-ul, imi apare pe telefon ca e conectat, dar in calculator nu-mi apare nimic crying

| BogdyBogdan a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.si mi-am bagat windows7 si acum merge.tu ce widows ai?

| 이벨 explică (pentru BogdyBogdan):

Nu mai e nici o problema acum...Am reusit! A trebuit sa instalez Samsung Kies. Dar oricum iti multumesc ca iti pasa happy