| Directioner99 a întrebat:

Stiti cumva cat ar putea costa un iPhone 4/4S de la amanet? stiu ca preturile variaza

6 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

In jur de 300-350 lei.
Fundă? big grin

| paulpaul25 a răspuns (pentru Dєєa):

300-350 de lei probabil display-ul laughing

| paulpaul25 a răspuns (pentru Dєєa):

Preturile variaza cam intre 800-1150 sau 1200 in functie de model, capacitate de stocare, stare etc. Deci da, dupa cum zicea cineva mai sus, preturile sunt cam la fel cu cele de pe site-urile de vanzari second hand.

| Dєєa a răspuns (pentru paulpaul25):

Super! laughing

| georgetzop a răspuns:

Se vand cam cu acelasi pret cu care se vand si pe net la mana a 2-a, nu este mare diferenta

| Mox112 a răspuns:

Sal am eu iphone 4 pe alb 16 gb daca vrei contacteaza-ma pe fb:GeorgeRulz
Am si iPhone 4s pe alb da il dau cu 1100 ron
si iphonu-l 4 cu 850 ron