| Milkey a întrebat:

De ce se aude doar intr-o casca la laptop?
Si nu, nu castile sunt problema, ele sunt bune, pentru ca pe alte dispozitive merg, si la laptop am incercat mai multe casti, si nu a functionat.
VA ROOG, VREAU RASPUNS RAPID!
DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Eu vorbeam de laptopul in cauza nu de casti.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cel mai probabil au intrat gunoaie in mufa. Daca nu are gunoaie, poate nu mai face contact. Sau s-a dezlipit sau rupt un conector al mufei de la laptop.

| Milkey explică (pentru LPCTSTR):

Stiu ce zici, nu, nu sunt murdare, castile sunt bune, la alte dispozitive castile merg, si am incercat si alte casti in laptop, si nu merg.

| Milkey explică (pentru LPCTSTR):

Aa, am inteles, si am incercat sa curat in locul acela cu un betisor, si vad ca nu a fost mizerie, si nu stiu ce sa mai fac...sad
Dar oricum, tot iti dau funa! ^-^

| LPCTSTR a răspuns (pentru Milkey):

Multumesc!
Totusi poate este de la conectorul laptopului. Ar trebui sa il duci la cineva care le are cu dezasamblarea. Singura varianta ramasa este sa se fi dezlipit din placa.

| Milkey explică (pentru LPCTSTR):

Mda..nu imi pot da seama, dar cel mai bine, o sa ma duc la cineva care stie. happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru Milkey):

Eu vorbeam de laptopul in cauza nu de casti.