| Madalina84 a întrebat:

Va place Justin Bieber vreau raspunsuri cu "da " sau "nu" sau ce va place la el, nu critici ca am auzit desule, dau Funda, merci!happy

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Hmmm, daca zic 'DA' primesc funda thinking Interesaaant...
Neah, nu pot sa mint in halu asta tocmai duminica. Daca as putea ti l-as face cadou in pungulite de 0.5kg congelat si cu corzile vocale atarnate de vreun gard la uscat.

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu

| CautNume a răspuns:

Nu.

| BeliebersGJB a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.I`m BELIEBERS 4 eever

| CandyHearts a răspuns:

Categoric NU happy

| Vans a răspuns:

Dar ce are daca critica careva?
Deci sa spunem ce ne place la el, dar sa ne abtinem cand vine vorba sa spunem ce nu ne place la el.
Tu realizezi cat de idioata e intrebare?

| Raynn a răspuns:

Nu nu nu nu nu nu nu nu nu NU

| Madalina84 explică:

laughing rolling on the floor, mersi mai facut sa rad!