| wonderstruck a întrebat:

De curiozitate, ar putea sa imi spuna si mie cui de pe aici ii place tayor swift?happy as vrea sa vad daca sunt singura pentru ca nu mai cunosc pe nimeni careia sa-i placa!

7 răspunsuri:
| EliiElys a răspuns:

O iubesccccc

| ticaela a răspuns:

Nu esti singura, si mie imi place deoarece are o voce minunata si este foarte frumoasa big grin

| TooSexyForYou a răspuns:

Siiiiiii exista cineva de aici care ii place Avril Lavigne? worried big grin

| nosense a răspuns:

Nu, nu esti singura!

| wonderstruck explică (pentru nosense):

Multumesckiss, chiar mai facut sa ma simt mai bine...happy

| wonderstruck explică:

Mersi chiar ma bucur sa aflu ca nu sunt singura!happy big grin

| wonderstruck explică:

Da tuuu!rolling on the floor