| InnocentSin a întrebat:

Cunosc o fata de o luna si imi place foarte mult de ea cum as putea sa o fac sa ma placa!

1 răspuns:
| WolfBlack a răspuns:

Frate uite aici eu iti spun exact ce am facut si eu si a reusit.Trebuie sa incepi sa vorbesti cu ea, daca ai deja id-ul sau nr ei de telefon e perfect.Adui o floare gadil-o fa-o sa rada si consoleazo.Asculta mereu ceea ce are de zis, apoi ii vei spune parerea ta.Scoateo la un suc sau fai un cadou.Trebuie sa ai si aspect fizic deoarece daca ai o fata de ''titirez'' nu ai nici o sansa. Fetele mai prefera uneori baieti cu muschi.Deci ai mereu grija de ea, aparo, ajut-o cand are nevoie si fi intelegator cu ea.Si nu trebuie sa incepi sa te dai mare in fata ei. Fetele detesta asta! Ele plac mai mult baieti mai sensibili, romantici asadar bafta cu fata. Sper ca te-am ajutat, succes!