| anonim_4396 a întrebat:

De putin timp sub unghiile de la unele degete, mi-au aparut niste puncte albe. Stiti care e cauza?

6 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Lipsa de calciu..am avut si eu problema asta..am mancat lactate si am luat si niste calciu si au trecut

| lostcontrol12 a răspuns:

Ai lipsa de calciu in corp..mananca mai multe lactate si vor trece de la sine.happy

| alex555 a răspuns:

Cum a zis si lorena sunt cauzate de lipsa de calciu.si eu am dar o parte mi-au trecut mancand si facand sport.succes

| vilmaristul a răspuns:

Se numesc si noite si apar din cauza lipsei calciu

| cozz a răspuns:

Lipsa de calciu big grinbig grinbig grinbig grin

| sh0by a răspuns:

Lipsa de calciuwinking