| ralukiy a întrebat:

Dupa parerea voastra o sa-i ia cineva locul lui michael jackson...ma refer la tronul regeli muzicii...stiu ca nu mai este printre noi, dar cu toate astea nu cred ca va mai fi cineva ca el.

8 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Buna! dupa cum stim cu totii, michael jackson a reusit performante foarte greu de egalat.si nu va fi deloc usor sa ii se ocupe tronul!

oricum pentru cei care l'au iubit va ramane intotdeauna regele muzicii pop...

| Ceamus a răspuns:

Dupa cum au innebunit fetele dupa Justin Bieber s-ar putea sa aveu un predecesor laughing

| Tanii a răspuns:

Bună! sad. Sincer? Niciodată! Este imposibil! MJ a fost unic! Un rege al muzicii. Cred că 5o % ( miniiim ) dintre persoane îl iubeau! A fost un cântăreț de neuitat! Și așa va fi! Chiar îmi pare rău pentru el, a fost un om bun! R.I.P. Michael Jackson.
sad. Dar viața merge înainte și noi trebuie să mergem cu ea... Asta a fost! POATE că în sufletele altcuiva, Michael Jackson încă există! Este aici! sad. Deci răspuns final... NU.

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Buna!

Crede-ma, este unic! Nimeni nu ii va lua loculwinking Asta o garantez! Daca estisi u un fan, ar trebui sa stii de ce...si tot ce a facut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, doamne! nu! niciodata! R. I. P. Michael! I love you! Certanly you are the best! (Whatever happens... you can change the world - I cannot do it by myself)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da.imi pare rau ca a murit dar numi placea cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu cred ca cineva va mai putea sa-i ia locul, MJ a schimbat foarte multe lucruri in muzica si in videoclipuri iar cantecele lui nu vorbesc despre viata de dupa blocuri, de cluburi si de cine e tare si mare (ca muzica "moderna"), transmite mesaje care sunt adevarate despre planeta, viata, dragoste.Ca orice rege poate candva va cadea de la tron, dar nimeni nici alti 20. 000 de cantareti nu-l vor intrece, pentru.ca sa ajunci la nivelul lui in muzica trebuie sa-l imiti iar daca il imiti nu vei putea fi mai bun ca el...

| lara_9270 a răspuns:

Salut EDWARD MOSS seamna leit cu michael jackson si la dans si la voce sila fa ta dar tronul lui michael jackson nu cred ca o sail ei nimeni niciodata...