| AdutzaAde a întrebat:

Este adevarat ca Demi Lovato este satanista?!

Răspuns Câştigător
| BBCDC a răspuns:

Eu sunt sigura ca nu este, dar nu pot sa te influentez eu in nici un fel.
Dupa chipul ala zambaret, ai spune ca este blanda ca o pisicuta, dar daca ne uitam atent la numele ei(DEMETRIA) reiese ca este cea mai apriga si rautacioasa creatura a iadului. Numele ei sugereaza rautatea si ferocitatea cu care isi ataca victimele care sunt distruse sub avalansa dementei sale. Plus ca Lovato vine dintr-o limba care nu prea stiu eu de unde este si reprezinta dragostea pentru Mister Satana pe care il inseala in ascuns cu a doua lui personalitate Don Juan de Lucifer.

| infectieacuta a răspuns (pentru BBCDC):

laughing)) ce lucruri amuzante spui tu acolo. Habar n-am ce tot indrugi dar e amuzant.

| KristalPop a răspuns (pentru BBCDC):

rolling on the floor

| AdutzaAde explică (pentru BBCDC):

Da, în aparențe nici nu-mi vine să cred, însă prietenii mă tot întreabă fiindcă are un tatuaj cu o cruce pe încheietură.

| JustSolutions a răspuns (pentru AdutzaAde):

Daca nu stiai demi a avut ceva probleme in adolescenta probleme destul de grave care o obligau sa se automutileze deci ar fi posibil ca sub acel tatuaj sa ascunda o cicatrice care nu a iesit cu creme sau nu s-a putut ascunde sub machiaj oricum sunt si eu fan6l ei si nu imi pasa daca si-a vandut sau nu sufletul

16 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

Da,dar eu tot o iubesc ♥♥

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cine-i asta? Tipa aia de pe disney channel care-si etaleaza prostia in pubic?
Nu, nu cred ca e, cel mai probabil e agnostica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mai este virgină?
Ar trebui sacrificată pentru domnu' Satan.

| BlackFuneral a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde virgină?
Și-o băgat-o ăla, Jou în ea până s-a făcut cât.mă abțin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackFuneral):

Ah,păcat.Cine-i Jou?

| BlackFuneral a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubitul ei din camp rock...rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackFuneral):

Interesant.Eu credeam că-i doar un serial/film sau ce dracu e.
Poate că au făcut-o cu prezervativ.Dar nu contează dacă a folosit căpăcel, tot dezvirginată e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să te înșeli.Am pus eu ochii pe ea.

| FearOfTheDark a răspuns:

E idoala mea.Clar nu e satanista. ♥

| JustSolutions a răspuns:

Sincer nu cred fiindca m-am uitat atent la toate videoclipurile ei si nu apare nici un semn satanist oricum este o actrita super si are un viitor destul de maret daca o tine tot asa

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Nu ar trebui să te intereseze aşa tare. E viaţa ei şi face ce o taie capul şi ce crede că e mai bine pentru ea.

| eli30 a răspuns:

Demi nu este satanista, tatuajul sub forma de cruce il are pentru a demonstra fanilor ca este catolica.