| nicoleta_3710 a întrebat:

Este adevarat ca Demi Lovato este emo?

Răspuns Câştigător
| DarkDream a răspuns:

Imi pare rau dar trebuie sa zic ca Demi Lovato s-a schimbat mult in ultima vreme pe net sunt poze care arata clar ca sia taiat venele la inceput n-am crezut dar dupa ce m-am uitat la concertele din 2008 si la cele din 2009 mi-am dat sema ca s-a schimbat apoi m-am uitat mai atent pe net si am ramas uimit cand am aflat ca a cerut ajutoru in privinta drogurilor sad probabil viata de vedeta in america nu este asa cum a crezut straight face

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

E adevarat ca viata ta e trista?

| BellsC a răspuns:

Nuuuhappy

| Bianka a răspuns:

Falsoh go on

| BaiatuFitzosu a răspuns:

NU nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu!

| OhMyBieber a răspuns:

Nu nu e adevrat nu e emo.

| DanielaMe a răspuns:

Nu, nu e adevarat. Ar arata pe siteul Best Music, dar poate sa ascunda si secrete, ca toti oameni happy.