| Anutza_8450 a întrebat:

Fetelor sau si baietilor daca Justi ar vrea sa fie cu tine si te-ai intalni cu el ce ati face (pentru fete) si baiety var placea sa va intalniti cu el?

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Mie una. da straight face
De ce nu thinking
E simpaticlove struck

6 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Daaa:X:X=p~
ar fi cel mai frumos vis implinitlaughing
cei care zic ca il scuipa intre ochi sunt invidiosi.
ar vrea ei ca la 17 ani sa fie ca el, sa ii placa toata fetele, si sa fie innebunite dupa ei, dar sunt niste ratati care nu au ce face

Răspuns utilizator avertizat
| yoo23 a răspuns:

In primul rand invata sa te exprimi mai bine.
Si daca l-as vedea pe ala, l-as scuipa intre ochi, si l-as bate rau de tot.

| Akira a răspuns:

Deci in primul rand dintre toate fetele de pe Pamant nu ar vrea sa fie cu mine si probabil nici cu tine deci nu mai visa cu ochii deschisi!
Iar daca ne-am intalni vreodaat pe strada pur si simplu as trece pe langa el ca pe langa orice alta persoanahappy
Si nu, nu mi-ar placea atat de mult sa ma intalnesc cu elthinking
Pana la urma e si el o persoana normala ca toate celelalte, chiar daca e foarte popular pentru melodiile sale care atrag in mare parte fetele infierbantate de 12-13 ani deci nu e cineva cu care visez sa ma intalnesc!

| CristiCryssu a răspuns:

Citesc si imi scuip in san, treci mai fetito la cartelaughing

| darkangel_5842 a răspuns:

Imi place jb e dragut l-am vz o data in canada la matusa meah... i-am zis buna ce mai faci? a fost dragut pentru ca dupa mi-a zis bine uh? si zambea. e fffffff dragut