| MirunaSelena a întrebat:

Heey, TPU! VA ROG, AJUTATI-MA! Am o problema. Cine imi poate spune cum pot sa adaug melodii (adica de unde sa iau cod-ul sau URL-ul de la melodie) pe programul VEVO de pe Facebook... Am incercat peste tot, dar nu reusesc deloc... VA ROG, AJUTATI-MA!
Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

E cea mai tare big grin

2 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Pai dai pe youtube music si scrii ce muzica vrei acolo apoi dai pe distribuie si dai pe F. Funda?

| MirunaSelena explică (pentru 20thoughts):

Ma refer : am un program pe facebook, numit VEVO, in care poti sa pui muzica (videos) dar nu de pe youtube trebuie sa iau link-ul, ci de pe ISCR, si nu stiu de unde pot sa iau link-ul acela... Cred ca e doar pentru vedete... Apropo, Selena este idolul meu, o ADOR!

| 20thoughts a răspuns (pentru MirunaSelena):

E cea mai tare big grin