| YourNightmare06 a întrebat:

Hei TPU...de ceva timp am facut o trupa(rock) doar ca nu am ales inca un numehappy pute'ti sa'mi dati cateva idei va rogpuppy dog eyes! Dau >fundabig grin< Multumesc anticipat!
P.S. daca totusi scrieti ceva nu o face'ti doar de caterinca...decat sa face'ti misto mai bine nu scrieti nimic..Thx^.^

12 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"Rosu si roz", mi se pare dragut big grin
laughing

| Kaℓi a răspuns:

Uite un nume romanesc, sugereaza si un zbucium oarecum specific rock-ului, e si usor frondist... "Spasm" big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Îmi şi imaginez ce melodii interesante o să aveţi, dacă nu vă duce capul nici cât să vă alegeţi un nume.
De parcă asta este problema absolută cu care ar trebui să se confrunte o trupă la început...

| YourNightmare06 explică (pentru Wøodenpints):

Dude..nu e problema ta cum ne descurcam noi cu melodiile..raspunsul tau e total nefolositor^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speed Turtle
Death Halloween
R.N.D. (Rock Never Die)
Wizards
Sorcerer of Dead
Carnage.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Numele se alege in functie de gen. Voi ce cantati?

| YourNightmare06 explică (pentru Werepyre_Fallen_1994):

Cantam rock..alternativ dar si hardhappy.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru YourNightmare06):

Pai daca sunteti Alternative numele ar trebui sa fie ceva mai la intamplare.
M-am cam inspirat din jurul meu, dar aici sunt cateva nume pe care le-ati putea folosi:
White Cable
Day 5
Doors Outside
Above The Pumpkin
Raindeer Costume
Upstairs
Cam la astea m-am gandit. Poate va place careva.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Werepyre_Fallen_1994):

De ce o trupă din România, în care membrii sunt români iar eventualul public tot român, trebuie să aibă un nume în engleză?

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Inspiratia mi-a venit doar in engleza laughing
Mi se pare ca suna mai bine in engleza, deci cam de-asta.

| YourNightmare06 explică (pentru Wøodenpints):

Cantam majoritatea melodiilor in engleza...productiile proprii sunt in engleza...de ce sa nu fie si numele in engleza?^.^

| Wøodenpints a răspuns (pentru YourNightmare06):

Şi cântaţi în România?

Extrem de logic.