| Mar a întrebat:

Hei. Vreau si eu la canto.Inainte aveam vocea suuuper naspa. Dar am mai exersat iar acum vocea mea suna mai buna. Dar totusi vreau ca vocea mea sa fie faina :http://www.youtube.com/watch?v=IVi_rYWnjhU.Niste exercitii pentru voce?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei, poti! Si problema este rezolvata 50%, pentru cealalta jumatate trebuie sa faci lectii si exercitii, adica sa muncesti. Succes!

| Adredemesconf a răspuns:

Pai du-te! Cine stie, poate intr-o zi, vei fi pe scena sa-mi canti si mie!:*

Mult, mult, mult succes!
Te pup:*
pa, pa.