| MusicLove a întrebat:

Vreau sa ma apuc de canto, imi puteti spune daca am voce? Sigur, nu suna ca a vedetelor pentru ca nici nu e editata si nici nu am vocea lucrata deocamdata. Aici cant eu. Va rog sa imi lasati parerile sincere. Ms.
http://www.youtube.com/watch?v=9bHdLkDzjBU

4 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Ai o voce ff frumoasalove strucklove struck

| ginamagheru a răspuns:

Ce voce frumoasa ai:Xnu trebuie sa irosesti talentul asta. unii nici nu il ausad iti doresc succes in tot ceea ce facihappy. poate unii de aici au comentarii rautacioase dar nu te lasahappyvocea ta e minuntahappy

| Saturday a răspuns:

Mdahlaughing

| Anutza_9378 a răspuns:

Ai o voce foarte frumoasa:X