| Lauriiiici a întrebat:

Hey^^ ma poate ajuta cineva in legatura cu niste sunete/melodii pentru alarma de dimineata de la telefon? As vrea ceva care sa nu ma sperie in fiecare dimineata si sa ma trezesc usor. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Linkin Park-By myself
Dimmu Borgir-Gateways
Mayhem-Freezing Moon
Burzum-Dunkelheit
Slipknot-People=Shit

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Eu pe asta o am: White Demon Love Song - The Killers

| Lauriiiici explică:

Draga "Dumnezau", daca ai chef de glume de anarhist fa-le in alta parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lauriiiici):

Pariu ca nu stii tu ce e un anarhist...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai pune si pariu, surioara, sigur nu stie.Dar de fapt chiar sunt adept al anarhiei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

De ce sa nu pun pariu? Ca oricum castigam. Stiu ca esti adept, dar ea nu stie.