Întrebare recomandată | cosminsilviu a întrebat:

Am o problema cu o combina audio Philips C155 si nu citeste CD-urile. Precizes ca are loc cu 3 CD-uri. Ce are? De ce nu citeste? ...Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Te duci cu el la reparat.E problema cu "acul" care citeste.Nu cred ca e asa de scump.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil blocul optic s-a umplut de praf, iti recomand sa apelezi la un electronist sa-ti curete sistemul audio de praf.

Orice alta interventie facut de cineva care nu stie exact ce face, duce inevitabil la distrugerea capului optic de citire.