| FlipyFlop a întrebat:

Am o problemă! Îmi place să cânt la nebunie dar părinții mei spun ca din cauza ca nu cânt prin casa înseamnă că nu am voce. Iubesc să cânt. dar părinții nu mă încurajează.va spun că am voce, sunt la un cor dar eu vreau să fac canto! Dau fundatia pentru. un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| AdaRuxAndRA a răspuns:

Nu conteaza daca, canti prin casa sau nu, cat timp esti la cor si susti ca ai voce... spune-le si tu parintilor tai ca iubesti muzic si ca doresti sa faci o cariara din asta sau ai auzi ca la canto vei putea sa/ti slefuiesti talentul muzical, iar daca nu sunt de acord sigur au un motiv intemeiat.
Bafta! Sper sa iti indeplinesti visul!
Merit fudita?

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Posteaza un cover si vezi pareri, daca ai sau nu voce.

| RockNbeer a răspuns:

Ce gen de muzica vrei sa canti?