| MusicAlina a întrebat:

Heyyy! Cum sa devin cintareata si cat primesc ei am o voce frumoasa...

4 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Un cantaret primeste destul de mult, pentru inceput incearca sa canti la evenimente sau la nunti

| inspyred a răspuns:

Ai nevoie de sponsor

| GingerGirl a răspuns:

Hey! Mai intii ar trebui sa te consulti cu un specialist! Pleaca la un curs de vocal sau la un studio profesional! Poate acolo cineva te va auzi si se va oferi ca sponsor. Poti sa inregistrezi unele cover-uri si sa le postezi pe YouTube. Posibil ca anume acolo te va vedea un producator care te va indruma. Succes!