| ☼Kitty☼ a întrebat:

Hi!
Ce parere aveti de cei care o imita pe Lady Gaga?
Am observat ca acum aproape toate vedetele o imita!

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Mefisto23 are dreptate. Delia Matache era o cantareata extraordinara inainte sa inceapa sa copieze si sa se conformeze curentului muzical care este acum pe val. Si mai sunt unele vedete de la noi, de fapt majoritatea, care au coborat la un nivel la care nu credeam ca le voi vedea vreodata. Sincer imi pare rau pentru ele si sa stie ca au mai pierdut o ascultatoare.
Cat despre Gaga, sa faca ce vrea. Imi place muzica ei, atata timp cat nu-i vad fata. Produs de marketing ori cap-sec, oricum ar fi, pare cam disperata, iar daca acela ar fi intr-adevar stilul ei, increderea de sine e esentiala si ii lipseste cu desavarsire.

4 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Sunt niste fraieri ca o imita. Lady Gaga e un produs de marketing, o masina de facut bani pe seama pustoaicelor isterice si nimic mai mult. Delia noastra e o cantareata de 10 ori mai buna, nu stiu de ce face asta. Reteta lui Gaga nu va reusi niciodata in Romania, paradoxal avem gusturi mai bune de atat. Nu toti, dar majoritatea.

| Vero1996 a răspuns:

Sunt niste copiioh go on N'au valoare.

| Saturday a răspuns:

Niste fraieri...delia matache e prima dintre totziilaughinglaughing

| Cronki a răspuns:

Nu stiu cine o imita pe Lady Gaga, insa si Gaga copie pana la identificare unele vedete:
http://www.youtube.com/results?search_query=lady+gaga+copycat&aq=0